Hastane Yöneticimiz Prof. Dr. Recep DEMİRHAN' ın 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

 

Başhekim Prof. Dr. Recep DEMİRHAN’ın

10 Kasım 2017 Atatürk’ü Anma Töreni Konuşması;

Değerli hastane çalışanları ve sevgili vatandaşlar;

        Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, vefatının 79. yıldönümünde rahmet ve minnetle anıyoruz. Tüm dünyanın takdirini kazanmış istisna şahsiyetlerden biri olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, başkomutan olarak elde ettiği zaferler ve kurucusu olduğu Cumhuriyetimiz ile kahraman bir lider olarak tarihe ismini yazdırmıştır.

        Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “En Büyük Eserim” dediği ve gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti'ni, ecdadımızdan aldığımız güç ve ilhamla daha ileriye taşımak, daha güçlü, daha müreffeh bir ülke haline getirmek için devlet olarak tüm gücümüzle çalışıyoruz.

        Ülke ve millet olarak, varlığımıza yönelik tehditlerin üstesinden gelmek için yürüttüğümüz mücadelede verdiğimiz kayıpların, özellikle de şehitlerimizin acısını yüreğimizde taşıyoruz. Dün olduğu gibi bugün de, milletimize, bayrağımıza, vatanımıza ve devletimize kastetme gafleti içinde bulunan “dahili ve harici düşmanların”ın hain saldırıları karşısında; "Tek millet, tek bayrak, tek vatan, tek devlet" ilkesi etrafında sürdürdüğümüz mücadelenin başarıya ulaşacağından şüphemiz yoktur.

        Gazi Mustafa Kemal Atatürk, bu milletin en zor zamanında liderlik ettiği istiklal ve istikbal mücadelemizi başarıya ulaştırmıştır. Bizlerde, bir olarak, kardeş olarak, hep birlikte milli egemenliğimize kastedecek her türlü şer odaklarıyla mücadelemizi sürdürmekteyiz.

        Bu düşüncelerle, vefatının 79. yıldönümünde, Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyorum.

Haberler

DİLEK VE ÖNERİLERİNİZ, BİZİM İÇİN ÖNEMLİDİR !
FORMA GİDİN
Tc Sağlık Bakanlığı Dumansız Hava Sahası Saglıkla Buluşma Noktası Sabim ALO 184 ALO 113 Elektronik Bilgi Kaynakları İlacım TMO Bimer ALO 150 ALO 191 E-Öğrenme E-Nabız E-Devlet Web Uygulamaları Bilgi Edinme ÇSGB Elektironik Belge Doğrulama Sistemi Email Konferans Salonu Evde Sağlık Yönetim Sistemi Giriş Evde Sağlık